Serveis comuns

Nom Càrrec Telèfon e-mail
Santiveri Cullere, Josep M. Responsable de serveis comuns 973 702251 josemaria.santiveri@udl.cat
Hengesbach Barios, Ruben Adjunt al responsable de serveis comuns 973 702200 ruben.hengesbach@udl.cat
Queralt Castroviejo, Neus Adjunta al responsable de serveis comuns 973 702400 neus.queralt@udl.cat
Vazquez Rodriguez, Josefina Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702400 josefina.vazquez@udl.cat
Vilaseca, Roser Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702400 roser.vilaseca@udl.cat
Lorente Torrelles, Sarai Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702474 sarai.lorente@udl.cat
Peguera Piñol, Anna Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702474 anna.peguera@udl.cat
Leralta Garcia, Emeterio Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702200 emeterio.leralta@udl.cat
Pañella Lozano, Montse Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702200 montse.panella@ugerh-cs.udl.cat
Godoy Balil, Óscar Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702200 oscar.godoy@udl.cat
Monchon, Carmen Auxiliars de serveis i punt d'informació 973 702400 carmen.monchon@udl.cat